Epoksi zemin kaplama ,ilaç fabrikaları, hastanelerin steril alanları, elektrik santralleri ve her türlü sanayi tesisinde temizlenmesi kolay ve toz tutmayan bir, kapalı alan zemin kaplaması olarak kullanılır.. Kolay temizlenmekte ve mekanik mukavemeti yüksektir. Kimyasal maddelerin etkisine dayanıklıdır. Bu tür epoksi kaplama, daha çok tekstil, gıda, ilaç,fabrika,hastahane,okul, üretim tesisleri gibi yerlerde kapalı alan zemin kaplaması olarak kullanılmaktadır. 

Epoksi Self Leveling ,epoksi yer kaplama aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve pürüzsüz bir hale getiren derzsiz bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir. Zemin kaplaması yapıldıktan 6-8 saat sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir. Bu zemin iyileştirme yöntemi ile çalışma, iş süresi aksaklıklarının getireceği kayıpların önüne geçilebilir. Epoksi zemin kaplama, hızlı bir yöntemdir.Temizlenmesi kolay ve parlak zeminler oluşturulabilir. 

Epoksi Kaplama elektrik fabrikaları, makine fabrikaları, gıda üretim tesisleri, ilaç fabrikaları, hastaneler, kimyasal fabrikalar, sigara fabrikaları, tekstil fabrikaları, giyim atölyeleri, mobilya endüstrisi, plastik üretim tesisleri, istasyon ve spor komplekslerinde farklı renk tercihleri ile 

Epoksi kaplama Özellikleri:
●    Toz tutmaz, paslanmaz, su geçirmez 
●    sürtünme ve aşınmaya dayanıklı 
●    Temizlenmesi kolay 
●    Hızlı ve kolay uygulanabilir
●    Bakım ve onarımı kolay ve ucuz  
●    Yapışma niteliği yüksek ve esnek 
●    Darbeye dayanıklı 
●    Kalınlığı 0.2 mm - 0.5 mm arasında değişmektedir.EPOKSİ-Self Leveling Endüstriyel Zemin Kaplama
Referanslarımız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için şimdi iletişime geçin