ÇOK DAYANIKLI: Çok dayanıklı yer zemin döşemeleri en ağır kullanım şartlarında bile aşınmaya karşı çok dirençli ve uzun ömürlüdür.Asitlerden hafif alkali kimyasallardan ve darbelerden etkilenmez,sigara ateşinden yanmaz ve bozulmaz. 

SES EMİCİ: Isı ve iklim değişikliklerinde boyutlarını korur.dığı mekanların ses ve ısı yalıyımına önmeli düzeyde katkı sağlar.Ses emici özelliği sayesinde , yoğun trafiği olan alnalarda ayak sesi gürültü ve titreşimleri emer. 

EMNİYETLİ: Kauçuk zemin yer döşemeleri eğimli ve ıslak zeminlerde kaymayı kesinlikle önler. 

EKONOMİK: Yüksek aşınma direncine sahip diğer yer kaplamarıyla kıyaslandığında,göreceli olarak daha hafiftir.Bu nedenle bina statik hesap dizayn yüklerinde azalma ve dolayısıyla bina taşıyıcı sisteminin yapımında kullanılacak malzemede ekonomi sağlar. 

 BAKIM GEREKTİRMEZ: malzemenin cilası içine uygulandığı için yüzeye ayrıca bakım yapılmaz. 

KULLANIM ALANI GENİŞ? – stadyum,spor ve eğlence tesisleri,okullarda ve üniversitelerde kamu ve askeri kuruluşlarda,hastane,bakımevi,rehabilitasyon merkezleri,çocuk parkları,müzeler,ofis vs. 

MONTAJI KOLAY:epoksi veya poliüretan esaslı yapıştıcılar kullanılarak hemen her zemine kaplanabilir.Gerekli önlemlerin alınması koşuluyla mevcut kaplama malzemeleri sökülmeden bunların üzerinede yapıştırılabilir. KAUÇUK ZEMİN KAPLAMALARI
Referanslarımız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için şimdi iletişime geçin